KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15286364
nr 1528 6364
Blandteknik
Skeppsporträtt, "Rhein", Monogramsignerad, blandteknik, 46x67 cm, yttermått inklusive ram: 56x76 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:22:02